top of page

Dla grup zorganizowanych

 

Zacisze na Mazurach to idealne miejsce na zorganizowanie kameralnych wyjazdów treningowych (joga, tai chi), wyjazdów fotograficznych, plenerów malarskich. W głównym domu znajduje się 7 łóżek, w tym jedno podwójne. Poza tym do dyspozycji gości jest pokój w tzw. «samotni» oraz domek z salą do ćwiczeń.

Dla podróżnych i przyjaciół

 

Urocze miejsce dla rodzin, grup znajomych i przyjaciół. Gościnna atmosfera pozwala na oderwanie się od rzeczywistości, relaks w gronie najbliższych.

Aktywnie

 

Mazury Garbate stanowią kopalnię możliwości jeśli chodzi o trasy rowerowe, szlaki pieszych wycieczek. Jest to teren, gdzie turystyka nie dotarła jeszcze w całej swojej obfitości. Natomiast nazwa Mazury Garbate sugeruje, że jest to teren lekko zróżnicowany i urozmaicony. Wycieczki samochodowe? Istnieje bardzo dużo kierunków, które prowadzą do miejsc ciekawych, zaskakujących, a z pewnością godnych zobaczenia. Są też trasy... przed siebie.

Atelier

 

Różnorodność pejzaży, bogactwo natury inspirują do realizowania pasji takich jak malarstwo, fotografia.

IMG-1329.jpg

Język Francuski

 

Proponuję lekcje francuskiego: dla dorosłych, dla dzieci. Mogą być realizowane w formie konwersacji, przyspieszonego kursu lub powtórki z języka Molier'a. W zależności od stopnia zaawansowania zostanie przedstawiona zindywidualizowana forma lekcji/kursu oraz oferta cenowa.

bottom of page